Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20287
Stary 06.03.2019, 22:58
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Czyli na 100% to nie jest ością niezgody pomiędzy "konfliktem" pomiędzy UW a Zarządem? Dajesz sobie rękę uciąć?
Nie jestem ani z UW, ani z Zarządu, więc nie wiem o jakie flagi się rozchodzi. Wiem jedynie, że nie chodzi tylko o flagę WSH.

Mój wpis nie był jednak o tym - napisałem, że tutaj (na forum) nikt o tę flagę nie walczy. Heoj napisał tak, jakby część forumowiczów domagała się tej flagi na stadionie, a nie zauważyłem, by coś takiego miało tu miejsce.
Odpowiedz cytując