heoij napisał(a):

Poczułeś się wywołany do tablicy, że odpowiadasz na to pytanie?
Niestety nadal jest dużo takich osób, wystarczy wejść poczytać Shoutboxa czy Twittera. Jeżeli nie czujesz się adresatem tego pytania to lepiej zostawić go tym, którzy tu wchodzą poczytać ten temat, niech się zastanowią nad swoim postępowaniem.
|
Chyba masz w takim razie problem z czytaniem ze zrozumieniem. Przykro mi.