Jery napisał(a):

|
Ale z Was łby. Patrząc jak klub potraktował kibiców (pełna olewka, odpowiedzialność zbiorowa, etc.), pracowników klubu, którzy byli tam dużo dłużej niż ostatnie 2 lata (wy.bał) i czytając choćby wypowiedź Kuźby nt syt w dziale sportowym, mogę się tylko domyślać, że zarówno Głowa jak i Kuźba, pewnie pracujący ostanie rok za free liczyli na inne traktowanie. A tego zapewne zabrakło, jak ww. sprawach. Ale oczywiście wszystko można obrócić o 180 stopni, Głowa odchodzi bo jest zajebiście, a Kuźba to niewielka strata.
|
To znaczy, że już w styczniu klub źle traktował Głowackiego? Przecież to był czas, kiedy my nie mieliśmy licencji, a Arek chciał odejść. Wisłocki wspominał, że wcześniej Głowa myślał o odejściu po aferze z Surmą i w październiku, kiedy zaogniała się sytuacja z wypłatami. I co, w każdym z tych przypadków, to była wina nowego zarządu?
Naprawdę wydaje się wam, że Kuźba odchodzi, bo zarząd nie podpisał kontraktu z jednym lub drugim zawodnikiem? Pewnie poprzednie zarządy podpisywały jak leci, z każdym, którego przedstawił.
Głowa od początku podkreślał, że nie czuje się zbyt komfortowo jako dyrektor sportowy i może właśnie w tym momencie uznał, że po zawierusze z grudnia i wcześniejszym pół roku świecenia oczami za zarząd ma zwyczajnie dość, a ludzie, którzy przejęli Wisłę, w tym jego kolega, dają nadzieje na lepszą przyszłość.