Wyświetl pojedynczy post
pzkwr
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20276
Stary 06.03.2019, 21:01
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
No i prosze długo czekać nam nie kazano....
Królewski out ,Sarapata,Dukat,Hartling ,WSH z wami nawet w 4 lidze Wisełki sie nie wstydzę!

serio czytam niektorych i nie wierze.W głowach cos wam sie poprzestawiało.
Myślę tak samo. Wiedziałem, że za jakiś czas pojawi się polskie piekiełko, ale naprawdę nie sądziłem, że tak szybko. Jestem coraz większym pesymistą, odnośnie przyszłości Wisły i sądzę, że pierwszy mocny cios padnie na derbach.
rrr
Odpowiedz cytując