Wojtas napisał(a):

No i prosze długo czekać nam nie kazano....
Królewski out ,Sarapata,Dukat,Hartling ,WSH z wami nawet w 4 lidze Wisełki sie nie wstydzę!
serio czytam niektorych i nie wierze.W głowach cos wam sie poprzestawiało.
|
Myślę tak samo. Wiedziałem, że za jakiś czas pojawi się polskie piekiełko, ale naprawdę nie sądziłem, że tak szybko. Jestem coraz większym pesymistą, odnośnie przyszłości Wisły i sądzę, że pierwszy mocny cios padnie na derbach.