Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20269
Stary 06.03.2019, 20:09
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Podbijam.

Bo liczy się tylko tu i teraz. Flagi albo śmierć. Królewski chce zniszczyć Wisle. Legia chce rozsadzić Wiśle. A dojdziemy do tego że Kuba wszystko widzi o milczy. I w ogóle za mało kasy wyłożył a zarząd za mało dziennie pracuje.

I choćby przez pryzmat tego gościa, który jest w praktyce właścicielem 1/3 Wisły moglibyście sobie choćby dać na wstrzymanie do końca sezonu.


No i prosze długo czekać nam nie kazano....
Królewski out ,Sarapata,Dukat,Hartling ,WSH z wami nawet w 4 lidze Wisełki sie nie wstydzę!

serio czytam niektorych i nie wierze.W głowach cos wam sie poprzestawiało.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 06.03.2019 o godz. 20:15.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując