Karherop napisał(a):

Podbijam.
Bo liczy się tylko tu i teraz. Flagi albo śmierć. Królewski chce zniszczyć Wisle. Legia chce rozsadzić Wiśle. A dojdziemy do tego że Kuba wszystko widzi o milczy. I w ogóle za mało kasy wyłożył a zarząd za mało dziennie pracuje.
I choćby przez pryzmat tego gościa, który jest w praktyce właścicielem 1/3 Wisły moglibyście sobie choćby dać na wstrzymanie do końca sezonu.
|
No i prosze długo czekać nam nie kazano....
Królewski out ,Sarapata,Dukat,Hartling ,WSH z wami nawet w 4 lidze Wisełki sie nie wstydzę!
serio czytam niektorych i nie wierze.W głowach cos wam sie poprzestawiało.