DeadOrAlive napisał(a):

To forum powinno się zamknąć, a każdemu, kto nie pamięta, co się działo niedawno, proponuję się cofnąć o kilkadziesiąt stron wcześniej, do postów z połowy grudnia.
Pozdrawiam.
|
Podbijam.
Bo liczy się tylko tu i teraz. Flagi albo śmierć. Królewski chce zniszczyć Wisle. Legia chce rozsadzić Wiśle. A dojdziemy do tego że Kuba wszystko widzi o milczy. I w ogóle za mało kasy wyłożył a zarząd za mało dziennie pracuje.
I choćby przez pryzmat tego gościa, który jest w praktyce właścicielem 1/3 Wisły moglibyście sobie choćby dać na wstrzymanie do końca sezonu.