Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20268
Stary 06.03.2019, 20:05
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
To forum powinno się zamknąć, a każdemu, kto nie pamięta, co się działo niedawno, proponuję się cofnąć o kilkadziesiąt stron wcześniej, do postów z połowy grudnia.

Pozdrawiam.
Podbijam.

Bo liczy się tylko tu i teraz. Flagi albo śmierć. Królewski chce zniszczyć Wisle. Legia chce rozsadzić Wiśle. A dojdziemy do tego że Kuba wszystko widzi o milczy. I w ogóle za mało kasy wyłożył a zarząd za mało dziennie pracuje.

I choćby przez pryzmat tego gościa, który jest w praktyce właścicielem 1/3 Wisły moglibyście sobie choćby dać na wstrzymanie do końca sezonu.
Odpowiedz cytując