Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20264
Stary 06.03.2019, 18:52
abcabc napisał(a):Wyświetl post
Jak przeczytałem, że "do Wisły Obidziński trafił przez zbieg okoliczności. Gdyby nie zmiana rządu w Arabii Saudyjskiej" robiłby tam interesy, to mnie wręcz zszokowało.
http://weszlo.com/2019/02/18/wisla-dzialala-pelnym-spontanie-rozsadny-pasozyt-zabija-ofiary-szybko/


"Zmiana rządu" w Saudi A. polegała na odsunięciu na bok takich rzezimieszków jak al-Qahtani (i niby odsunięciu bandziora Salmana), którzy zaszlachtowali dziennikarza w konsulacie i rżnęli go piłą na żywca. Odejście takich ludzi zablokowało interesy Obidzińskiemu?

Czy w ciągu tego roku trzeba będzie znowu odbijać Wisłę z rąk kolejnego Gangu Olsena? Grupa, w której główną rolę odgrywa Leśnodorski, a której frontem jest Królewski, przejęła kontrolę na Wisłą i nie zamierza jej oddać. Inwestora nie szukają, to oni chcą zostać właścicielami.
Powstała mitologia, że to oni Wisłę uratowali przed piątą ligą. To totalna bzdura. PZPN i Ekstraklasa mówiły, że Wisła na pewno dogra do końca sezonu. Problem był jedynie z odejściem zawodników. Brak kadr mógł być końcem Wisły w pierwszej lidze. Ale inny inwestor mógł sprowadzić zawodników i uratować nawet przed spadkiem. To że wielu piłkarzy zostało to nie zasługa Leśnodorskiego i Królewskiego (nikt ich wtedy w szatni nie traktował poważnie). Po prostu wielu uznało, że nie ma lepszych opcji, albo warto zaryzykować w Wiśle.
Wisła miała pomoc zewsząd. Uratowanie jej na krótką metę nie było niczym szczególnym.

Jedyne co uwiarygadnia tych, co przejęli Wisłę, to osoba Błaszczykowskiego. Gdyby nie on, to trzeba by było od razu coś z tym robić.
Ludzie stojący za Królewskim (pośrednio Leśnodorski) chcą Wisłę przejąć. Bynajmniej nie szukają inwestora. Błaszczykowski publicznie mówił, że inwestor jest potrzebny, co sugeruje, że reszta nie była chętna do tego. Potem wręcz wyszło to od nich samych. Wielu ich oskarżało, że chcą niskim kosztem Wisłę po prostu przejąć dzięki Wisłockiemu, który może zdecydować o niespłaceniu pożyczki, co automatycznie przeniesie prawo własności akcji Wisły na pożyczkodawców.
Tak więc klika ma Wisłę w ręku dzięki Wisłockiemu, a Błaszczykowski jest tylko kwiatkiem do kożucha.

Ci wokół Leśnodorskiego to dziwni ludzie. Już nawet nie mówię o mafii bukmacherskiej Bońka i Stanowskiego.
Legia i jej właściciele to mafia. Tylko że warszawska.


Reszta tutaj:
https://krak-dobromir.blogspot.com/2...snodorski.html
Tak, tak.... A pani w kiosku ruchu, która nie wystawi paragonu to mafia vatowska...

Proszę adminów o rekację wobec tego kwiatka abcabc... coś mocno w głowie się podziało, notorycznie kompromituje nas kibiców Wisły takim bełkotem. A nie, zaraz, przecież on nie jest kibicem Wisły, ok niech se pisze...


=====
Byłem jednym z pierwszych, którzy wyśmiali go 2-3 lata temu vide "Videmont to super piłkarz, z dobrze ułożoną noga".
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 06.03.2019 o godz. 19:03.

Odpowiedz cytując