Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Flinston
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
20260
06.03.2019, 18:38
semion
napisał(a):
Kuźba i Głowa odchodzą. Ciekawe czy odwiedzili ich wcześniej panowie w krótkich spodenkach żądając prawa do flag ?
Myślę że odchodzą bo nie czują się dobrze pod rządami obecnych rządzących.
Flinston
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Flinston
Znajdź inne posty napisane przez Flinston