Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25818
Stary 06.03.2019, 18:37
Bez jaj, oczywiście, że Kuba stracił przede wszystkim na dynamice. Upływających lat nie oszukasz.

Pewnie jak się rozpędzi to prędkość nadal ma super, ale przyśpieszenie na pierwszych metrach niestety 'odjeżdża' jako pierwsze wraz z wiekiem.

Na pewno jest dalej szybki, ale umówmy się, że kiedyś jak ruszył z kopyta to na pierwszych metrach gubił każdego taki miał gaz przy ruszaniu z jedynki. Teraz już nie, obrońcy potrafią spokojnie za nim nadążyć i go zablokować. Ja w niego wierzę, ale nie ma co mówić, że tylko rozbrat z piłką jest winny. Niestety nie.
Odpowiedz cytując