|
Bez jaj, oczywiście, że Kuba stracił przede wszystkim na dynamice. Upływających lat nie oszukasz.
Pewnie jak się rozpędzi to prędkość nadal ma super, ale przyśpieszenie na pierwszych metrach niestety 'odjeżdża' jako pierwsze wraz z wiekiem.
Na pewno jest dalej szybki, ale umówmy się, że kiedyś jak ruszył z kopyta to na pierwszych metrach gubił każdego taki miał gaz przy ruszaniu z jedynki. Teraz już nie, obrońcy potrafią spokojnie za nim nadążyć i go zablokować. Ja w niego wierzę, ale nie ma co mówić, że tylko rozbrat z piłką jest winny. Niestety nie.
|