serek.c2 napisał(a):

|
Może tak, może nie... Przez brak jasnego komunikatu ta sprawa żyje własnym życiem i wyszła już dawno na forum publiczne, generując mnóstwo plotek i domysłów.
|
To raz a dwa jak to się ma do idei transparentności, która miała nam przyświecać od stycznia na każdym kroku?
Znów tajemnice? Znów lawirowanie i zasłanianie się "tajemnicą handlową","negocjacyjną" "ciszą, którą lubią pieniądze" ect.?
A może po prostu złe intencje?
