Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20255
Stary 06.03.2019, 17:26
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Może tak, może nie... Przez brak jasnego komunikatu ta sprawa żyje własnym życiem i wyszła już dawno na forum publiczne, generując mnóstwo plotek i domysłów.
To raz a dwa jak to się ma do idei transparentności, która miała nam przyświecać od stycznia na każdym kroku?

Znów tajemnice? Znów lawirowanie i zasłanianie się "tajemnicą handlową","negocjacyjną" "ciszą, którą lubią pieniądze" ect.?

A może po prostu złe intencje?
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując