|
No to jest w tym najciekawsze, ze poza jakimis kontrolowanymi tweetami nikt oficjalnie i prosto w komunikacie nie okresli jakich flag nie mozna wniesc. Najbardziej mnie dziwi, ze klub tego nie zrobi. Bo jesli to jest faktycznie kwestia flag z rekinem, to oglaszajac to calkowicie stawiaja UW pod sciana. Strzalem w leb przed nadjeżdzajacym czlogiem byloby kontynuowanie prostestu czy sprzeciwu wobec klubu w obronie symbolu rekina. Naprawde nie wiem na co w klubie czekaja
|