Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20248
Stary 06.03.2019, 16:28
No to jest w tym najciekawsze, ze poza jakimis kontrolowanymi tweetami nikt oficjalnie i prosto w komunikacie nie okresli jakich flag nie mozna wniesc. Najbardziej mnie dziwi, ze klub tego nie zrobi. Bo jesli to jest faktycznie kwestia flag z rekinem, to oglaszajac to calkowicie stawiaja UW pod sciana. Strzalem w leb przed nadjeżdzajacym czlogiem byloby kontynuowanie prostestu czy sprzeciwu wobec klubu w obronie symbolu rekina. Naprawde nie wiem na co w klubie czekaja
Odpowiedz cytując