abcabc napisał(a):

"Antysemityzm!", "Homofobia!", "Mordują!".
"O masonach mówiom!", "Wszystkich oskarżajom!".
Najciekawiej jest jak chłopki roztropki uciekają w absurd w panicznej obronie. To nawet nie tylko zasada "uderz w stół, a nożyce się odezwą". To oznaka histerii i intelektualnej bezsilności.
Może od razu z tym najlepszym: "Blood libel!"? To zawsze rozbraja. Nie ma nic lepszego. Nawet lunatyczne wzmianki o jakimś "Elvisie" i masonach tego nie przebiją.
|
No właśnie!! W obliczu niepodważalnych faktów uciekacie w odmęty absurdu! Jest tam kawał rzetelnej dziennikarskiej roboty! Musimy czym prędzej zmienić tytuł tematu na Powiązany poprzez LGBT z Leśnodorskim(który był u wróżki) Królewski właścicielem Wisły Kraków wspólnie z Izraelską finansjerą właścicielami Wisły Kraków!