|
Tak naprawdę.
Z jednej strony są ci, którzy uważają Królewskiego za zbawiciela, który wprowadzi Wisłę do LM - widać to zwłaszcza na tt. Z drugiej są tacy jak cytowany powyżej.
Jest jeszcze reszta, która próbuję na to wszystko patrzyć trzeźwo, ale która nie szarpie się na tt, bo nie warto.
|