|
Cytat z forum gazety Krakowskiej , naprwede tak ludzie mysła?
"Gdyby nie Wisła, Królewski byłby wciąż anonimowym nerdem
kibol z trybuny c (gość) 06.03.19, 13:09:38
Już nie róbcie z Królewskiego takiego zbawiciela. Wisła przetrwała dzięki pieniądzom kibiców, a nie jakiegoś kurdupla. Jego porzyczka jest ułamkiem tego co zebraliśmy. Zarobi na pomocy, narobił sobie reklamy. I można zna sie na it, ale nie na prowadzeniu klubu. Korpo struktura tu się nie sprawdzi, a ludzie z zewnątrz nie są w stanie pojąć wielu kwestii około piłkarskich. I jeszcze będzie tak, że przyjdziecie prosić tych złych kiboli żeby wrucili, bo Jaro w imię postępu wywiesi wam tęczowe flagi albo jak będziecie musieli szaliki kitrać w majtkach, żeby garbaci wam nie zabrali. Ruch kibicowski zawsze był w pełni niezależny i tylko taki może istnieć. I wbrew pozorom IV liga od zera nie jest gorszą alternatywą, niż wieloletni marazm w ekstraklasie, walka o byt i niespłacalne długi"
|