|
Senior Member
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno
Offline
|
#6209

06.03.2019, 12:29
|
brylant17 napisał(a): 
|
Marcinek się obraził bo nie będzie kolejnego szrotu ? Głowa został rzucony na głęboką wodę to fakt,może nie dawał rady? do Wisły ma dołączyć Jakub Szumielewicz
|
O jakim szrocie piszesz?
|
|