Wyświetl pojedynczy post
SkMk
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20234
Stary 06.03.2019, 11:37
Cytat:
Nie masz wrażenia, że ten konflikt dotyczy głównie tych, którzy chcą w nim uczestniczyć?

Jest to proces dynamiczny. Teraz tak jest. Bo wzrost poziomu życia, bo emigracja, bo skuteczna policja... Wcześniej konflikt dotyczył wszystkich, a jak bedzie w przyszłości tego nie wiesz Ty ani ja. Gospodarcze załamanie, wzrost bezrobocia, brak perspektyw i znów będziesz miał ludzi z anty gwiazdą, gotowych wbić Ci nóż albo skopać na śmierć bo jesteś z wiślackiego osiedla.



Cytat:
Zupełnie inną kwestią jest to, że trzeba walczyć z podobną sytuacją. Nienawiść do kogoś, kto kibicuje innemu klubowi to patologia, którą trzeba wypalić żelazem. Tym bardziej, że czasy się zmieniają i relacje pomiędzy kibicami zwierzęcieją.

Zgadzam się. Walczyć trzeba, ale - możesz mnie nazwać hipokrytą, tak jak napisałem wyżej. Ze względu na doświadczenia z przeszłości ja chce żeby na Wiśle ekipa zniknęła jako ostatnia. Najpierw wszyscy Ci, którzy pałają do Wisły chorą nienawiścią i najchętniej by nas eksterminowali.
W życiu ważne są tylko chwile...
Odpowiedz cytując