Wyświetl pojedynczy post
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20233
Stary 06.03.2019, 11:30
Ale niektorzy tu .......a. Co wy myśliciecze jak nawet nie beda sie szarakany dogadywac z klubem to znikna z Krakowa albo sie obraza i przestana kibicować i cracovia zdominuje Kraków ? Bo tak co niektórzy .......a ze znikna i bedzieky miec przejebane z sasiadka. Filipiak z jude sie tez niedogaduje i nie idzie na kompromisy. Jesli znikna to co najwyzej dlatego, ze ich wszystkich pozamykaja - swego czasu moim zdaniem za bardzo stali sie celebrytami wszedzie ich było pelno na miescie, na zdjęciach na internecie plus jeszcze 60 tki po paru akcjachi i juz sie wszystko posypalo. zrozumcie ze teraz zarząd Wisly nie moze sie imaxzej zachowac bo cala Polska, media, miasto wszyscy patrza nam na rece i dobrze, że chca ratowac klub. A jesli ktos pisze zeby Uw nie wrzucac do jednego wora - owszem tez tak uwazam ze nie można i mysle ze nie mozna im zarzucic zeby okradli nasz klub ale taka prswda ze zawsze byli całkowicie zalezni od bandy jak kazda ultraska w polsce jest uzalezniona od swojej..ile na Legii walczyli z iti i ile bylo wojen ile czasu rozni ludzie mieli zakazy i co jakos nie widze żeby Teddy Boys ucierpieli. Wy sie nie martwcie o bande a o klub teraz
Ostatnio edytowane przez Chorynatrzykolory : 06.03.2019 o godz. 11:33.
Odpowiedz cytując