SkMk napisał(a):

Już nie odnosząc się do tego co Sharksi i SKWK zrobili z Wisłą, bo w tej kwestii wszystko zostało napisane, to jest ktoś kto naprawdę wyobraża sobie egzystencję w tym mieście bez ekipy? Kibicowska i pilkarska historia tego miasta jasno pokazała, że tak się nie da. Wystarczy wejść na forum parchów i zobaczyć jaką nienawiścią oni nas darzą. Jeśli bojówka na Wiśle ma zniknąć ze stadionu i z ulic to niech zniknie jako ostatnia w tym kraju. Zasłużyliśmy sobie na ten przywilej
Ważne żeby każdy znał swoje miejsce i nie mieszał się w rzeczy które go przerastają. Zarząd od rządzenia, ultrasi od opraw i dopingu a ekipa od trzymania parchów w szachu.
|
Nie masz wrażenia, że ten konflikt dotyczy głównie tych, którzy chcą w nim uczestniczyć?
Zupełnie inną kwestią jest to, że trzeba walczyć z podobną sytuacją. Nienawiść do kogoś, kto kibicuje innemu klubowi to patologia, którą trzeba wypalić żelazem. Tym bardziej, że czasy się zmieniają i relacje pomiędzy kibicami zwierzęcieją.