Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20229
Stary 06.03.2019, 10:40
Sprawa z flagami jest akurat prosta. Bez względu na to jaka część Sharksów zajmowała się różnymi biznesami pozasportowymi, rekin jest znakiem towarowym całej grupy i nie kojarzy się dzisiaj wyłącznie z godłem kibiców piłki nożnej. Trudno oczekiwać, żeby normalny klub zgodził się na prezentowanie na stadionie znaku towarowego grupy przestępczej. Dziwie się, że kogoś może dziwić reakcja Wisły w tej sytuacji.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 06.03.2019 o godz. 10:42.
Odpowiedz cytując