Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20224
Stary 06.03.2019, 09:44
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
Szczegolnie ze to ostatnie dwa mecze z taka frekwencja, w najblizszych 3 meczach zdobedziemy 0 punktow, bo jestesmy najslaabsza druzyna lig, piknikow i forumowych szczekaczy zabola zwlaszcza porazki a derbach i z legia, i bumna Wisle angielsko- piknikową sie skonczy, po 3 porazkach dobrniemy w okolice miejsca spadkowego i zacznie chodzic po pare tys na mecze, no chyba zejak za bednarza przeklamania o frekwencji i atmosferze meczu , nie miec armii hools w miescie derbowym ,majac za miedza takie szmty bez jakiegokolwiek honoru to strzal w kolano ,
Pikniki i forumowi szczekacze przynajmniej teraz chodzą na mecze. Co innego najwierniejsi z sektora C, którzy nawet teraz nie potrafią wypełnić trybyny co z 7 lata temu było nie do pomyślenia.

Ja tam się nie dziwię Wisłockiemu i spółce. Najpierw pozwolenie na flagi, później zbiórki, później złotóweczka od biletu i wrócimy do punktu wyjścia.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując