gizmowisla napisał(a):

|
Szczegolnie ze to ostatnie dwa mecze z taka frekwencja, w najblizszych 3 meczach zdobedziemy 0 punktow, bo jestesmy najslaabsza druzyna lig, piknikow i forumowych szczekaczy zabola zwlaszcza porazki a derbach i z legia, i bumna Wisle angielsko- piknikową sie skonczy, po 3 porazkach dobrniemy w okolice miejsca spadkowego i zacznie chodzic po pare tys na mecze, no chyba zejak za bednarza przeklamania o frekwencji i atmosferze meczu , nie miec armii hools w miescie derbowym ,majac za miedza takie szmty bez jakiegokolwiek honoru to strzal w kolano ,
|
Pikniki i forumowi szczekacze przynajmniej teraz chodzą na mecze. Co innego najwierniejsi z sektora C, którzy nawet teraz nie potrafią wypełnić trybyny co z 7 lata temu było nie do pomyślenia.
Ja tam się nie dziwię Wisłockiemu i spółce. Najpierw pozwolenie na flagi, później zbiórki, później złotóweczka od biletu i wrócimy do punktu wyjścia.