wiesniak842 napisał(a):

|
A tutaj to juz calkiem inna bajka, z ktora sie zgadzam. Pozdrawianie powinno sie odbywac pod kryminalem a nie na stadionie, tylko co to ma do flag "z rekinem"?
|
Nie ma flag - nie ma rekinow - nie ma pozdrowien.
Przeciez, zadni z nich kibice a chodzi o chec pokazania sie.