Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20215
Stary 06.03.2019, 06:37
@Boracik: kiedy było więcej antydopingu na meczu ze Śląskiem jak UW działali czy na meczu z Pogonią jak ich nie było?

@Chorynstrzykolory: Królewski sam się zorientował że walnął głupotę z tymi flagami i najpierw zaczął się tłumaczyć, że nie o to chodziło, a potem tweet zniknął. Większość komentarzy pod tym tweetem była krytyczna.

p.s.
Ostatnio edytowane przez Coglin : 06.03.2019 o godz. 09:20.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując