Wyświetl pojedynczy post
Boracik86
Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20213
Stary 06.03.2019, 00:31
Dla mnie ten pociąg odjechał. W Krakowie nie ma już miejsca dla bandytów, zawłaszczających sobie barwy dwóch najstarszych klubów w Polsce, aby mieć czym mordę wycierać, gdy zabije się kolejnego chłopaka. JG i WSH są potrzebne tylko i wyłącznie sobie nawzajem, aby naiwni myśleli, że to o to w tym wszystkim chodzi, aby pobić, a może nawet zabić człowieka w niewłaściwych barwach. Super, jeżeli na trybunach po obydwu stronach błoń można będzie zasiąść i w spokoju obejrzeć mecz przy super dopingu obydwu ekip. Nie antydopingu. Nie gloryfikacji morderstw i PDW. Tak jak było przez większość istnienia sceny piłkarskiej w tym mieście czego może już nikt z nas nie pamięta. Więc nie obchodzi mnie zupełnie co mają do powiedzenia sharksi i wszyscy inni, którzy myślą, iż bicie obcego człowieka, bo kibicuje innemu klubowi jest normalne. Nie wiem jak to wygląda u innych, ale u mnie Wisła jest w rodzinie od 3 pokoleń, a 4 właśnie zaczyna kibicować. Nie mam więc zamiaru oglądać się na ludzi, którzy nie szanują ani mnie, ani swojego klubu, a co może najtrudniejsze w zrozumieniu przez nich, również swojego przeciwnika. Dla tych, którzy nie mają klapek na oczach polecam wywiad w przerwie derbów 85 i ten wywiad z byłym piłkarzem Cracovii. Jak i fragment innego ze Stanisławem Flankiem z Wisełki. Wrzucam linki. Kiedyś się dało normalnie. Nie wymyślili tego anglicy.

https://www.youtube.com/watch?v=PqPg3DfmZ28

https://www.wikipasy.pl/Czes%C5%82aw_Rajtar

http://historiawisly.pl/wiki/index.p...iad_02.10.2009
Powód: Sens
Ostatnio edytowane przez Boracik86 : 06.03.2019 o godz. 00:32.
Odpowiedz cytując