Jaroo1 napisał(a):

Jak dla mnie wszyscy tam jebali Wisłę na kasę i siedzieli cicho udając, ze się nic nie dzieje. 2 lata ostrego okradania klubu, było wiele zbiórek internetowych, ktoś się z tego rozliczył? Ktoś coś zrobił żeby tę spirale złodziejstwa zatrzymać? Bo mi się wydaje, że nikt palcem nie kiwnął dopóki nie znaleźli się Lesnodorski, Błaszczykowski i Królewski.
Także żal tu kogokolwiek bronić. Teraz też już się zaczyna szarża jak to się pięknie mówi grup kibicowskich na Wiśle.
Już chcą rządzić, już protesty jakieś robią.
Kto ma kibicować niech kibicuje, kto ma być H niech będzie jak najlepszym H, kto ma zarządzać klubem niech rządzi jak najlepiej. Mniej pajacowania a więcej pokory i kązdemu wyjdzie na dobre.
|
A Ty co zrobiles? Nic? Czyli tak samo jebales Wisłe na kase i teraz sumienie cie gryzie i wszedzie szukasz winnych. Jestes tak samo współwinny jak oni