Karherop napisał(a):

Normalnego, zdrowego ruchu kibicowskiego nie było na Wiśle dziesiątki lat. Wystarczy zobaczyć jakie poparcie ma od nastu lat wielki bohater dwuneczu z Parma.
Post cytuję bo ostatnio wrzucasz sporo kamyczków do ogródka obecnego zarządu. A w tej jednej sprawie które nocuje im dużo więcej osób niż Ci się wydaje.
|
I teraz nie ma szans na normalny ruch kibicowski? Wg mnie właśnie teraz jest szansa...
Bardzo Cię proszę, jak wspominasz moje posty to odpuść sobie wsh itp., bo fanem ich nie jestem.
I jakie kamyczki wrzucam do ogródka zarządu? Generalnie mocno kibicuję, żeby im się udało Wisłę posklejać. Zdarza mi się krytykować niektóre posunięcia, wypowiedzi - ale chyba można to jeszcze robić?