serek.c2 napisał(a):

|
Kolego, ale o jakich Ty flagach i symbolach piszesz jeszcze cytując mój post? Sam jestem od paru sezonów na D... Piszę o normalnym, zdrowym ruchu kibicowskim.
|
Normalnego, zdrowego ruchu kibicowskiego nie było na Wiśle dziesiątki lat. Wystarczy zobaczyć jakie poparcie ma od nastu lat wielki bohater dwuneczu z Parma.
Post cytuję bo ostatnio wrzucasz sporo kamyczków do ogródka obecnego zarządu. A w tej jednej sprawie które kibicuje im dużo więcej osób niż Ci się wydaje.