Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20203
Stary 05.03.2019, 22:24
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Kolego, ale o jakich Ty flagach i symbolach piszesz jeszcze cytując mój post? Sam jestem od paru sezonów na D... Piszę o normalnym, zdrowym ruchu kibicowskim.
Normalnego, zdrowego ruchu kibicowskiego nie było na Wiśle dziesiątki lat. Wystarczy zobaczyć jakie poparcie ma od nastu lat wielki bohater dwuneczu z Parma.

Post cytuję bo ostatnio wrzucasz sporo kamyczków do ogródka obecnego zarządu. A w tej jednej sprawie które kibicuje im dużo więcej osób niż Ci się wydaje.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 05.03.2019 o godz. 22:30.
Odpowiedz cytując