Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20200
Stary 05.03.2019, 22:09
No i czekam jeszcze na ostateczny argument "obrońców," że za niedługo braknie "ochrony" na mieście


Rachu ciachu czy człowiek się nie bawi, albo gdzie się ukrył - to se na vrati, na całe szczęście. To nigdy nie miało nic wspólnego z Wisłą, ani nawet z H, wymknęło się spod kontroli i doprowadziło do grudnia 2018.
Odpowiedz cytując