|
Trochę ciężko mu bo : Młodzikiem już nie jest więc więc dynamiki i szybkości już nie odzyska takiej jak kiedyś.
Ma inteligencje, jednak aby ją wykorzystać musi mieć graczy myślących na podobnym poziomie. Jak będzie miał - będzie grał dobrze. Ale już trochę w innej roli.
Jak ma grać jak typowy skrzydłowy - dynamika, szybkość i rajdy 1 na 1 to już raczej nie zagra dobrze tak jak ludzie "oczekują". Chodź nigdy nie wiadomo!
Zależy kto co oczekuje.
A instat i inne statystyki .... staty nie grają. To aż i tylko liczby.
Tak więc panowie spokojnie a Kubuś niech gra najlepiej jak umie. I tyle w temacie.
Przypomnijcie sobie Nacho Novo który przyszedł do Legii. Też za swoich czasów super skrzydłowy.
|