Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20178
Stary 05.03.2019, 19:17
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
ile dni jeszcze bedziecie to walkowac ? razem z dziennikarzynami co gowno wiedza UW i inne ugrupowania w sposob bardzo delikatny i normalny wstrzymali swa dzialalnosc , zwykla informacja , nie namawiaja do zadnego bojkotu , nie groza innym , nie obrazaja sie , nie robia glupot , ot po prostu niezgadzaja sie z tym co sie dzieje i tyle w temacie- ich sprawa , zastanawia mnie to cale poruszenie : jesli wszyscy tacy sa przeciwni tym kibolom strasznym to co was tak boli w ich decyzji i wstrzymaniu sie ? Wile z was by chcialo i jedno i drupie po prostu a tego sie nie da , jeszcze raz podkresle ze nie stoje murem za zadna ze stron - tylko skoro ONI podjeli taka a nieinna decyzje to w czym wy macie problem ? bedzie jak wielu z was chce - bedzie jak w niedziele - przeciez wiekszosc z was tego chce i chciala wiec w czym wy ludzie macie problem nie ma zadnych grozb, szantarz, bojkotow, namawiania do nienawisci czy innych takich cyrkow , co was i tych dziennikarzy tak boli koniec tematu - nie ma kiboli (narazie) i po ptokach
Wiesz co, mysle, ze tu chodzi po prostu o fakt, ze znowu ci "najwierniejsi" "najwiślaccy" pokazują, ze tak naprawde jest sporo ważniejszych rzeczy niz sama Wisła (na przyklad mozliwosc wieszania flag). Jedni najwierniejsi naj naj naj nie wiadomo co, prawie zamordowali klub przez caly czas wycierajac sobie Wisła mordy, a inni teraz nie są w stanie dla Wisły zrezygnować nawet z jednego symbolu, ktory 95% ludzi kojarzy się z gorzej niz wszystkie jude gangbangi razem wzięte. I chyba o to chodzi w tym oburzeniu. Znowu Wisła jest naj ale flagi, a raczej symbol rekina jest bardziej naj.
Ostatnio edytowane przez Wehrmacht : 05.03.2019 o godz. 19:23.
Odpowiedz cytując