Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22146
Stary 05.03.2019, 18:48
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Kwiecień to chyba naprawde nie ma co z piniondzami robić
jesli nie ma co robic , i tak lekka reka wydaje je na Peszke czy innego podstarzalego grajka to szkoda ze nikt nie podrzucil mu jakiego PRAWDZIWEGO NAPASTNIKA do oplacania - a za 30 tys euro miesiecznie to by w hiszpani albo gdzies indziej znalazl ze 2 niezlych napadziorow ....przyklad zaciagu hiszpanskiego byl udany , to tak przy okazji tylko bo ten pomysl z tym Essienem to niezla beka ktora w dobie internetu podlapaly wszystkie marne dziennikarzyny
Odpowiedz cytując