Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

Kwiecień to chyba naprawde nie ma co z piniondzami robić
|
jesli nie ma co robic , i tak lekka reka wydaje je na Peszke czy innego podstarzalego grajka to szkoda ze nikt nie podrzucil mu jakiego PRAWDZIWEGO NAPASTNIKA do oplacania - a za 30 tys euro miesiecznie to by w hiszpani albo gdzies indziej znalazl ze 2 niezlych napadziorow ....przyklad zaciagu hiszpanskiego byl udany , to tak przy okazji tylko bo ten pomysl z tym Essienem to niezla beka ktora w dobie internetu podlapaly wszystkie marne dziennikarzyny