|
Przecież tak się nie da żeby jedni nie wtrącali się do drugich. Kibice wcale nie wtrącali się gdy Surma miał zostać zatrudniony albo gdy Krystiana Galasa Wisła pozyskała. Wtedy zarząd poszedł na rękę i wziął pod uwagę zdanie kibiców/kiboli. Teraz może ultrasi by odpuścili skoro większość kibiców oczekuje tego od nich?
|