Wyświetl pojedynczy post
master17
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20169
Stary 05.03.2019, 16:46
Grzadq napisał(a):Wyświetl post
Trzeba sobie uzmysłowić, że każdy kto w obecnej sytuacji, z jakiejkolwiek przyczyny, bojkotuje klub (czy też doping w tym wypadku), działa na jego niekorzyść po stokroć bardziej niż jakikolwiek kibic przeciwnej strony błoń..
Rozumiem, że tyczy się to całego stadionu, a nie tylko trybuny C ?
Odpowiedz cytując