Grzadq napisał(a):

|
Trzeba sobie uzmysłowić, że każdy kto w obecnej sytuacji, z jakiejkolwiek przyczyny, bojkotuje klub (czy też doping w tym wypadku), działa na jego niekorzyść po stokroć bardziej niż jakikolwiek kibic przeciwnej strony błoń..
|
Rozumiem, że tyczy się to całego stadionu, a nie tylko trybuny C ?