Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20164
Stary 05.03.2019, 15:50
Trzeba sobie uzmysłowić, że każdy kto w obecnej sytuacji, z jakiejkolwiek przyczyny, bojkotuje klub (czy też doping w tym wypadku), działa na jego niekorzyść po stokroć bardziej niż jakikolwiek kibic przeciwnej strony błoń.


Nie ma zgody dla powrotu patologii na stadion. Wolę niekibolską Wisłę w ekstraklasie niż kibolską w IV lidze.
Odpowiedz cytując