ichigo napisał(a):

No dobra tu zwracam honor, przyznaję, że tego nie widziałem.
Ale mimo to porównując to z:
|
Jest nadzieja że ta patologia zniknie ze stadionu. Takie szmaty wywieszać to może największe umysłowe dno i zwykły bandzior. A inna patologia(powiązana) się do tego trzepie. Brawa dla obecnie rządzących. Oby nie zabrakło determinacji. Wiadomo było, że Ci ludzie podniosą po pewnym czasie głowy. Trudno zrezygnować z wpływów i przede wszystkim z $$.