Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20146
Stary 05.03.2019, 10:14
Najpierw niech się UW, SKWK i WSH wyspowiada publicznie przed wszystkimi, przed każdym kto im dał chociaż złotówkę, co z tą kasą zrobili, niech rozlicza osoby, które klub wyruchały na kasę - bo wiadomo, że 100% WSH nie zrobiło tego, niech pokażą wszystkim, ze się oczyścili, chcą przeprosić i od nowa zacząć budować markę ultras, stowarzyszenia i chuliganów. Na czystych zasadach a nie dla zysku. I wtedy można rozmawiać.
Teraz cały ruch kibicowski na Wiśle jest ośmieszony i jest na dnie, nikt za nimi nie pójdzie. I to jest ich problem bo nie mają jak szantażować klubu. Kolejny problem to ten co napisałem wyżej, jak chcą coś na Wiśle mieć do powiedzenia to niech się wyspowiadają wszystkim kibicom i wtedy można od nowa coś zacząć robić. Teraz to jest komedia po prostu, do której też cegiełki będzie powoli dokładał zarząd np mówieniem o szyciu wspólnych flag i robieniu wyjazdów na mecze pod ochroną policji.
PS A mówienie, że była jakaś umowa z klubem a umów trzeba przestrzegać hehe no po pierwsze to trzeba klubu i ludzi na kase nie jebać. Jak przeproszą i się wyspowiadają to wtedy mogą coś mówić o uczciwości i umowach.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując