Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Booze1988
Guest
#
20145
05.03.2019, 09:25
Niech tylko na derbach nie robią szopek, cytując obecnego gniazdowego "chwycą się mocno za jaja" i poprowadzą doping. A jak nie to trudno, bez nich też damy radę.
Booze1988