|
napiszę Wam, że z tego co ja wiem (czekam na ostateczne potwierdzenie), to klub złamał ustalenia z UW. miało być wszystko na legalu, bez wpierdalania się klubu w działalność UW. nie miało być nic robione, co miało szkodzić klubowi i taka była umowa. żeby klub nie dostawał kar, miało nie być nawet rac tylko oprawy. o flagach z tego co wiem, nie było wtedy nic mówione. także weźcie to też pod uwagę... bo słowo jest ważne i umów trzeba dotrzymywać...
|