Wyświetl pojedynczy post
iamironman
Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20138
Stary 05.03.2019, 08:02
Czyta się to forum i chce się rzygać ilu tu jest popleczników bandziorów. Bezmózgi doprowadzą do upadku klubu. Drugi mecz po "zmartwychwstaniu" klubu, a oni już protestują przeciw tym co go uratowali.
Z boku wygląda to tak jak przeciąganie liny. Z jednej strony bandziory - z drugiej strony normalni kibice. Ci pierwsi za wszelką cenę chcą nas ściągnąć na dno, a Ci drudzy ciągną do góry....Tylko ile jeszcze wytrzymają? W końcu każdy sobie zada pytanie: Czy warto kopać się z koniem?...Ja bandziorów nie będę ratował, żeby na trybunach wspierali innych bandziorów.
Odpowiedz cytując