nero napisał(a):

Dla mnie Królewski ośmieszył się tweetem o szyciu flag.
To nie jest wpadka, ten tweet pokazał, że gościu nie ma pojęcia jak funkcjonuje klub piłkarski na linii z kibicami.
.
|
Pełna zgoda, na tle poprzedników wypadł fatalnie. Kretyn z niego bo do ludzi sterczących w kolejce po karnety wychodził i na stadion przyciągnął więcej ludzi, niż pewnie większość tu razem wziętych.
Prawdziwy rasowy idiota...tamci przynajmniej przytachali nam do klubu nową Vannę.... a on co? Szyć flagi chciał...
Królewski musi odejść - Ponad stuletni klub stoi na krawędzi upadku, bo powiedział, że chciałby flagę uszyć. Pora na "odnowę mentalną" w 4 lidze albo okręgówce....
ale czekaj...może kupi od Ciebie 100 plakatów i 50 vlepek z podpisu - wszak dochód z nich z całą pewnością trafi do potrzebującej Wisły. Może wtedy Ci sie odmieni, jak sam mu FV wystawisz.