Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20135
Stary 05.03.2019, 07:34
nero napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie Królewski ośmieszył się tweetem o szyciu flag.
To nie jest wpadka, ten tweet pokazał, że gościu nie ma pojęcia jak funkcjonuje klub piłkarski na linii z kibicami.
Gość od 10 lat bawi się w biznes i mu to wychodzi, ale nie jest to osoba z odpowiednią wiedzą do rozmów z kibicami.
Pomyślcie... gość chciał szyć flagi... przetarg na ochronę ich zrobiłby gdyby czuł klimat w jakim pisze, ale nie czuje...
To straszne. Lepsza IV liga niż ekstraklasa z takim typem co nas kompromituje w światku kibicowskim.
A tak na serio to nie musi się na wszystkim znać, nauczy się - może myślał, ze kibice są od kibicowania tak jak sama nazwa wskazuje.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując