Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20084
Stary 04.03.2019, 19:32
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo teraz będą derby, potem Legia, to ludzi będzie sporo. Zobaczymy ile będzie na następnym meczu po Legii.
A jak jeszcze zarząd zarżnie ultrasów, to nie będzie niczego.
@raf2: gangusów niech pogoni - przynajmniej te resztki które ew. zostały. Z Ultra Wisła musi się dogadać.

Tak wcale byc nie musi.W tej lidze tylko jedna rzecz moze skłonic Nowaka do pojscia na mecz ,fajna atrakcyjna gra.Tylko tyle i az tyle.

Przypomnjcie sobie tamta runde ,jak gralismy swietna pilkę,na Gorniku bylo chyba 16 tys ludzi,na Lechii ponad 20 tys.
Potem bylo juz slabiej i Nowak przestal chodzic na R22.

I tak juz jest,tylko mocny zespoł i dobra gra jest furtką do dobrej frekwencji w Polsce .a nie doping,ultra czy inne zabawki.A co pokazuja inne stadiony? ruch fantykow i mlyny zmiejszaja sie ,fajnie to widac ze dzis te mlyny nie sa tak nabite jak chocby 5 lat temu,a i ludzi ktorzy mogli by dać w ryj za obrone klubu jakby coraz mniej.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 04.03.2019 o godz. 19:38.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując