|
Z tym że w ekstraklasie nic nie pomoże - ani medialność, ani Królewski, ani Majchrowski (przyszły, bo ten to by nas najchętniej zakopał), bo poziom jest chujowy.
Teraz był ratowanie klubu sporo osób kupiło karnetu. Ale już widać że z meczu na mecz ludzi ubywa.
Wiadomo teraz będą derby, potem Legia, to ludzi będzie sporo. Zobaczymy ile będzie na następnym meczu po Legii.
A jak jeszcze zarząd zarżnie ultrasów, to nie będzie niczego.
Z meczu na mecz będzie bardziej chujowo na stadionie. I z meczu na mecz będzie mniej ludzi.
Można zaklinać rzeczywistość ale niestety tak jest w naszej wspaniałej lidze.
@raf2: gangusów niech pogoni - przynajmniej te resztki które ew. zostały. Z Ultra Wisła musi się dogadać.
Ostatnio edytowane przez Coglin : 04.03.2019 o godz. 19:13.
|