Jay jay napisał(a):

|
jak mozna cos wygrac w tej lidze jak sie utrzymuje sadlokow i wasilewskich. 35 straconych goli, 10 porazek toz to ludzkie pojecie przechodzi co sie wyrabia w tym klubie i zero zdecydowanej reakcji wyzszych ranga.
|
Wybudziłeś się z hibernacji zimowej? Jak tak, to polecam sprawdzenie co się działo od początku grudnia 2018.