|
Sharksi się skompromitowali i nie zrobili nic, żeby ratować klub (a wręcz przeciwnie), a teraz jeszcze miotają jakieś oświadczenia w kierunku ludzi, którzy sprawili, że w ogóle gramy jeszcze w Ekstraklasie, ba, jesteśmy na dobrej drodze do dobrego funkcjonowania.
A weźcie nawet mnie nie wkurzajcie, po dwóch zawałach nie mogę się denerwować i tylko masło benekol.
|