Wyświetl pojedynczy post
StarożytnyWiślak
Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20039
Stary 04.03.2019, 13:44
Sharksi się skompromitowali i nie zrobili nic, żeby ratować klub (a wręcz przeciwnie), a teraz jeszcze miotają jakieś oświadczenia w kierunku ludzi, którzy sprawili, że w ogóle gramy jeszcze w Ekstraklasie, ba, jesteśmy na dobrej drodze do dobrego funkcjonowania.

A weźcie nawet mnie nie wkurzajcie, po dwóch zawałach nie mogę się denerwować i tylko masło benekol.
Odpowiedz cytując