Vinci napisał(a):

Ok - rozumiem, że masz określone oczekiwania do osób na takich stanowiskach. Oczywista sprawa.
Model sensowny. Tylko, że im więcej szczegółów, tym więcej wątpliwości. Nie masz obaw, że na miejscu Kólewskiego, Wisłockiego czy Błaszcza dając wolną rękę na takie ultra-anty i proWSH oprawy, zostawisz miejsce na nową patologię, która prawie nas zarżnęła, jako klub? Widziałeś sam, co przez ostatnie lata wszyscy sobie wyhodowaliśmy.... ostatecznie nikt nigdy nie wyjaśnił na ile te powiązania były plotką.
Ludzie się boją, że drugiej szansy może nie być. Bo paradoksalnie na wiosnę, powstało sporo dobrego, mimo tych tarć, ilość karnetów i zachowanie ludzi na trybunach wczoraj przy 0-3, ciągle pokazuje, że chcą tu być. Ale nie chcą pewnie być opluwani i atakowani przez tych co uważają się za tych "naj"...
|
Oczywiscie. Nic nie broni zgnilego ukladu.
Jednak bym byl daleki od pakowania wszystkich do jednego worka o nazwie "bandyci WSH" . Grupa ta nie rozwinela sie na trybunach a glownie osiedlach i ulicy, pod szyldem klubowym wiec o zarzucane mozliwych zapedow UW w tej materi byl bym spokojny. Kompletnie inna dziedzina i sposob odbierania Wisly
Oprawa dla Kuby, rowniez byla zorganizowana przez UW. W ogromnych bolach, z srodkow 70 osob...Nie widzialem tam patologi
Z gory uprzedzam, nie jestem z UW. Za stary jestem by bawic sie sprejami
