Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20036
Stary 04.03.2019, 12:38
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Wiesz, dla mnie to jest wazne jak nie wazniejsze, gdy taki belkot puszcza w swiat ktos z osob decyzyjnych w klubie.
Ok - rozumiem, że masz określone oczekiwania do osób na takich stanowiskach. Oczywista sprawa.

Cytat:
Rowniez wczoraj pisalem o budowie cepa. Mianowicie, niech zarzadzajacy zajma sie druzyna, finansami i znalezieniem inwestora a kibice niech zajma sie dopingiem i trybunami. W obu przypadkach obecnie wyglada to kiepsko.
Model sensowny. Tylko, że im więcej szczegółów, tym więcej wątpliwości. Nie masz obaw, że na miejscu Kólewskiego, Wisłockiego czy Błaszcza dając wolną rękę na takie ultra-anty i proWSH oprawy, zostawisz miejsce na nową patologię, która prawie nas zarżnęła, jako klub? Widziałeś sam, co przez ostatnie lata wszyscy sobie wyhodowaliśmy.... ostatecznie nikt nigdy nie wyjaśnił na ile te powiązania były plotką.

Ludzie się boją, że drugiej szansy może nie być. Bo paradoksalnie na wiosnę, powstało sporo dobrego, mimo tych tarć, ilość karnetów i zachowanie ludzi na trybunach wczoraj przy 0-3, ciągle pokazuje, że chcą tu być. Ale nie chcą pewnie być opluwani i atakowani przez tych co uważają się za tych "naj"...

Delgado napisał(a):Wyświetl post
On ogólnie powinien się ogarnąć z tą swoją działalnością na tt. Wdaje się często w idiotyczne gównoburze z anonimami lub zwykłymi trollami, jak to w ogóle wygląda?

Wyobrażacie sobie, że Cupiał, Filipiak, Rutkowski, Mioduski itp udowadnia na tt jakiemuś randomowi, że nic nie osiągnął, na dowód wklejając mu selfie z jakimś miliarderem z USA?..
Oczywiście, że powinien. Jest teraz osobą publiczną.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując