|
On ogólnie powinien się ogarnąć z tą swoją działalnością na tt. Wdaje się często w idiotyczne gównoburze z anonimami lub zwykłymi trollami, jak to w ogóle wygląda?
Wyobrażacie sobie, że Cupiał, Filipiak, Rutkowski, Mioduski itp udowadnia na tt jakiemuś randomowi, że nic nie osiągnął, na dowód wklejając mu selfie z jakimś miliarderem z USA?..
|