Wiesz, dla mnie to jest wazne jak nie wazniejsze, gdy taki belkot puszcza w swiat ktos z osob decyzyjnych w klubie.
Rowniez wczoraj pisalem o budowie cepa. Mianowicie, niech zarzadzajacy zajma sie druzyna, finansami i znalezieniem inwestora a kibice niech zajma sie dopingiem i trybunami. W obu przypadkach obecnie wyglada to kiepsko.
...I nie mam z WSH nic wspolnego i nie chce miec
