Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20033
Stary 04.03.2019, 12:16
Dariook napisał(a):Wyświetl post
W obu przypadkach, taka postawa nie sluzy Wisle.
Jasne, że nie.

Tylko, że wśród opinii publicznej farmazon Królewskiego wobec już epickiej polemiki o WSH i całym tym bajzlu, to inny ciężar gatunkowy. Królewski kasę przyniósł, a oprócz kasy pomysły....

a WSH - w sumie obecnych nie znam - nie mój świat - może Ty coś więcej wiesz, albo chcesz powiedzieć? Poczytać mogłem o nich w prasie i we wpisach powyżej takich gości, którzy chcą "odnowy mentalnej" w postaci spadku do 4 ligi albo niżej


Ostatni złodzieje, którzy mnie też nabrali swoimi opowieściami o dobrych intencjach, tautowali sobie rekiny na ciele... więc hmm... trudno dziwić się sceptycyzmowi wobec takich pseudo-oświadczeń.

Wczoraj okazało się, że wszystko sprowadza się do prostego schematu. Sa frakcje, które chcą rekinów na flagach na meczach (obojętnie czy pod pretekstem, że chcą wieszać co im się podoba, czy ktoś może im każe) oraz ludzie, którzy podciągnęli klub do góry i tego nie chcą. Proste jak budowa cepa.

A tu nagle ważniejsze, ze Królewski każe szukać igieł i nici na szycie flag...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując