Vinci napisał(a):

Może i nie ogarnia, ale taki sam efekt miało wczorajsze oświadczenie gości od opraw. Rzekomy zakaz wywieszania flag, jak to próbowali przemycić w tekście, okazał się brakiem porozumienia w sprawie symboli WSH na płocie.
No chyba, że się mylę, i jest inaczej? I nie była to próba manipulowania czytelnikami?
To, że jebnął głupotę na TT, to nie znaczy, że świat się kończy. A ludzie do gardeł, to sobie na Wiśle skaczą nie od wczoraj, jak zapewne wiesz...
|
W obu przypadkach, taka postawa nie sluzy Wisle.